Piotr Zieliński strzelił gola, a jego Napoli wygrało z Juventusem 2:1 (0:0) w meczu 21. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.
Pomocnik reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania w 63. minucie. To jego drugie trafienie w rozgrywkach ligowych w tym sezonie. Prowadzenie podwyższył w 86. minucie Lorenzo Insigne. Honorową bramkę dla drużyny mistrza Włoch zdobył w 90. minucie Cristiano Ronaldo.

Zieliński został zmieniony w 81. minucie, a do 88. minuty na boisku w barwach drużyny z Neapolu przebywał Arkadiusz Milik. W bramce zespołu z Turynu wystąpił Wojciech Szczęsny.

SSC Napoli - Juventus FC 2:1 (0:0)
1:0 - Piotr Zieliński 63'
2:0 - Lorenzo Insigne 86'
2:1 - Cristiano Ronaldo 90'

Napoli: Alex Meret - Elseid Hysaj, Kostas Manolas, Giovanni Di Lorenzo, Mario Rui - Fabian Ruiz, Diego Demme (69' Stanislav Lobotka), Piotr Zieliński (81' Eljif Elmas) - Jose Callejon, Arkadiusz Milik (90' Fernando Llorente), Lorenzo Insigne.

Juventus: Wojciech Szczęsny - Juan Cuadrado, Matthijs De Ligt, Leonardo Bonucci, Alex Sandro - Rodrigo Bentancur, Miralem Pjanić (50' Adrien Rabiot), Blaise Matuidi (72' Douglas Costa) - Paulo Dybala (72' Federico Bernardeschi), Gonzalo Higuain, Cristiano Ronaldo.

Żółte kartki: Demme, Hysaj (Napoli) oraz Bentancur, Rabiot, Bernardeschi, de Ligt, Ronaldo (Juventus).