Zachodniopomorskie pięściarki z brązowymi medalami Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie zakończonych w Kielcach.
Na najniższym stopniu podium stanęły Daria Parada ze Skorpiona Szczecin w wadze 75 kg oraz Martyna Jancelewicz z klubu Taurus Goleniów w wadze do 81 kg.

W sumie reprezentanci Polski w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w boksie zdobyli 8 medali w tym 3 srebrne i 5 brązowych. W rywalizacji kobiet srebrne krążki po przegranych walkach w finale zdobyły Natalia Kuczewska z Mazura Ełk i Barbara Marcinkowska z Pomorzanina Toruń.

Brązowe medale oprócz Parady i Jancelewicz wywalczyły także Karolina Ampulska, Wiktoria Terszczak i Oliwia Toborek.

Wśród mężczyzn srebrny medal w wadze do 91 kg zdobył Jakub Straszewski, który w finałowej walce jednogłośnie na punkty przegrał z Kubańczykiem Jorge Luisem Felimonem Lobainą.