Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » RECENZJE
Ukazanie się na rynku pierwszej części Gears of War było prawdziwym pozytywnym szokiem dla branży i graczy. Gra świetnie się sprzedała, a kolejne dwie odsłony historii walki ludzi z Szarańczą trzymały wysoki poziom wyznaczony przez "jedynkę". Trylogia w końcu jednak się skończyła - ale od czego mamy instytucję "prequela"? Więc z Gears of War: Judgment dowiemy się, co stało się przed wydarzeniami z poprzednich części. Nasza branża znowu ma powód do dumy, bo tę odsłonę wysokobudżetowej strzelanki przygotowało polskie studio People Can Fly. Czy dali radę? W zasadzie tak, ale po świetnie ocenianej w Giermaszu trylogii, mamy jednak wrażenie niedosytu. Przede wszystkim, zabrakło chyba tego "czegoś", co pozwalało w napięciu śledzić losy naszych postaci. Co nam się jeszcze nie podobało, a co zapiszemy na plus - słuchajcie recenzji, od nas 7 punktów na 10. Grę do recenzji dostaliśmy od Microsoft Polska.
"Kobieto, puchu marny...", czyli fragment rozgrywki Gears of War: Judgment. Tylko dla dorosłych!
"Kobieto, puchu marny...", czyli jak kadetka Sofia radzi sobie z Hordą. Fragment rozgrywki Gears of War: Judgment. Tylko dla dorosłych!
 

Zobacz także

2023-02-04, godz. 06:00 Dead Space Remake [Xbox Series X] Widziałem, że niektórzy piszą, że to jak zupełnie nowa produkcja, nowa jakość, niemal jak coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. A przecież widzieliśmy… » więcej 2023-02-04, godz. 06:00 Hi-Fi Rush [Xbox Series X] Najpierw straszyli ludzi w horrorach, potem zabawili się z duchami z japońskiego folkloru, a teraz studio Tango Gameworks stworzyło trzecioosobową rytmiczną… » więcej 2023-02-04, godz. 06:00 SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake [Xbox Series X] Kraina absurdu z ulubieńcami dzieci... i niektórych dorosłych w tle. SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake nawet nie czerpie pełnymi garściami z szalenie… » więcej 2023-01-28, godz. 06:00 Fire Emblem Engage [Switch] "To jeszcze sprawdzę grotę i pozbieram "fragmenty więzi", nakarmię maskotkę, później farma i zbieractwo tam, odwiedzę wieżę wyzwań, złowię ryby, przygotuję… » więcej 2023-01-28, godz. 06:00 Risen - konsolowy port oryginalnej gry [Xbox Series X] Gdy Risen (wtedy kolejna gra twórców kultowego Gothica) miał swoją premierę, to Giermasz jeszcze nie istniał... Więc oczywiście nie było naszej recenzji… » więcej 2023-01-21, godz. 06:00 One Piece Odyssey [PlayStation 5] Ta historia rozpoczęła się w 1997 roku - i trwa dalej, choć twórca mangi (komiksu) Eiichirō Oda nie spodziewał się, że tyle lat po debiucie jego opowieść… » więcej 2023-01-21, godz. 06:00 Monster Hunter Rise [Xbox Series X] Jeśli chodzi o recenzję dotyczącą rozgrywki, mechanik, rozwiązań i implementacji tego wszystkiego, to w tej tego nie znajdziecie. Kompleksowo Monster Hunter… » więcej 2023-01-14, godz. 06:00 Somerville [Xbox Series X] Gdy wiesz, że za grę odpowiadają ludzie powiązani z takimi tytułami jak Limbo i Inside, to możesz zakładać, że otrzymasz produkcję głęboką, wciągającą… » więcej 2023-01-07, godz. 06:00 Blacktail [PlayStation 5] Czy mitologia słowiańska może być dobrym tematem na grę? Mamy wiele udanych produkcji czerpiących garściami z zachodnich kultur, ale co z tą najbliższą… » więcej 2023-01-07, godz. 06:00 Tactics Ogre: Reborn [PlayStation 5] Czy można zrobić remaster remake'a? Podchwytliwe nieco pytanie - więc wyjaśnijmy może, że remake, to jak sama nazwa wskazuje zrobienie gry na nowo, na szkielecie… » więcej
12345