Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 26.07.13
The Few to gra niewielka budżetem, ale frajdą stojąca. W Giermaszu recenzja tej premiery z zeszłego tygodnia. Gra RPG, która wygląda na planszówkę - lubię to. A nie każdy lubi produkcje z Japonii, ale spróbujemy Was przekonać, że Zone of the Enders HD Collection w swojej kategorii to całkiem niezły wybór. W dziale technologie ciekawa informacja o tablecie dla szefa Gazpromu, a ze staroci przypomnimy absolutnie klasyczną platformówkę Rick Dangerous.
GIERMASZ-Program z 19.07.13
W tym Giermaszu rozmawiamy z Konradem Tomaszkiewiczem, kierownikiem projektu Wiedźmin 3: Dziki Gon - nie możecie tego przegapić. W oczekiwaniu na premiery znowu recenzujemy gry starsze: Killzone 3 i Amnesia: The Dark Descent to w swoich gatunkach bardzo dobre tytuły. W technologiach kilka nadchodzących premier oraz rewelacje Snowdena i odpowiedź Microsoftu, na koniec w starociach przypominamy słynny Medal of Honor: Allied Assault.
GIERMASZ-Program z 12.07.13
... bo już na przykład twórcom Star Wars: The Force Unleashed jej trochę zabrakło. Skoro z premierami chwilowa posucha, sprawdziliśmy ten starszy tytuł - i trochę się rozczarowaliśmy. Wcześniej recenzja The Walking Dead: 400 Days. To taka przystawka przed daniem głównym, jakim będzie II sezon gry roku 2012. Jak smakuje? Naszym zdaniem, zabrakło nieco przypraw. W dziale Technologie znowu sporo mówimy o Microsofcie, jest też Strefa Gniotu, a w starociach polecamy Wing Commadera.
Giermasz-Program z 5.07.2013
W programie sprawdzamy, czy warto "odgrzewać stare kotlety". Obiektem naszych badań będzie wydana właśnie nowa wersja gry sprzed wielu lat: Leisure Suit Larry: Reloaded. Rozmawiamy o World of Warships z Konradem Rawińskim z Wargaming.net. W dziale Technologie ujawniamy tajną broń, jaką do nowej konsoli chce zamontować Microsoft. Testujemy też Jarosława Gowina w roli Andrzeja Kutysa, który chwilowo przeniósł się na morze. Zapraszamy też do pociągu...