Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014 » ARCHIWUM 2014, wrzesień
GIERMASZ-Program z 21.09.14
Bardzo mroczne siły działają w tym Giermaszu: Diablo III Ultimate Evil Edition w wersji na konsole nowej generacji po prostu rządzi! Nieco gorzej, ale i tak całkiem nieźle oceniliśmy kolejną odsłonę turowej strategii King's Bounty: Dark Side. I jeszcze dobre jRPG Tales of Xillia 2 - chociaż oczywiście nie każdy lubi gry z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie zabrakło także zgryźliwości w Strefie Gniotu - zabrakło za to naszego eksperta od nowych technologii, którego zmogła choroba. Michał Król z portalu HC Gamer też miał ból głowy - tyle polskich gier wychodzi w najbliższym czasie. To i na koniec w Stare, ale jare poczciwa Tajemnica Statuetki.

A za dwa tygodnie recenzje między innymi nowego Naruto i dodatku do gry inFamous: First Light. Nowy Giermasz w niedzielę 5 października o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz - retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1.