Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 21.09.14
Bardzo mroczne siły działają w tym Giermaszu: Diablo III Ultimate Evil Edition w wersji na konsole nowej generacji po prostu rządzi! Nieco gorzej, ale i tak całkiem nieźle oceniliśmy kolejną odsłonę turowej strategii King's Bounty: Dark Side. I jeszcze dobre jRPG Tales of Xillia 2 - chociaż oczywiście nie każdy lubi gry z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie zabrakło także zgryźliwości w Strefie Gniotu - zabrakło za to naszego eksperta od nowych technologii, którego zmogła choroba. Michał Król z portalu HC Gamer też miał ból głowy - tyle polskich gier wychodzi w najbliższym czasie. To i na koniec w Stare, ale jare poczciwa Tajemnica Statuetki.

A za dwa tygodnie recenzje między innymi nowego Naruto i dodatku do gry inFamous: First Light. Nowy Giermasz w niedzielę 5 października o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz - retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1.
GIERMASZ-Program z 07.09.14
Miało być tak: akredytujemy się jako prasa na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie i - inaczej niż dotychczas - bez tłoku, w spokoju oglądamy wszystkie nowości dzień przed oficjalnym otwarciem imprezy. Taki był plan - ale rzeczywistość okazała się "nieco inna"... Zresztą posłuchajcie naszej relacji w tej audycji. Później inaugurujemy nowy dział w Giermaszu. "Gramy po polsku" z nowym ekspertem, do naszej redakcji dołączył Michał Król z portalu HC Gamer. Będziemy więc sporo mówić o polskiej branży gier komputerowych. Recenzji tym razem nie ma - będą za dwa tygodnie i to niemalże w hurtowej ilości. Aha - oczywiście oglądajcie też film i zdjęcia, jakie zrobiliśmy na IFA.

Kolejny Giermasz tradycyjnie za dwa tygodnie 21 września o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz (retransmisja w nocy z niedzieli na poniedziałek w Radiu Szczecin). Możemy już zapowiedzieć recenzje: Tales of Xillia 2, Diablo III Ultimate Evil Edition, King's Bounty: Dark Side - a to jeszcze nie koniec...