Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014 » ARCHIWUM 2014, listopad
GIERMASZ-Program z 02.11.14
W tej audycji straszymy do potęgi: recenzujemy udany horror - człowiek kontra zabójczy stwór - w Obcy: Izolacja. Uciekamy przed mrocznym rzeźnikiem i diabelskim pomiotem w nie tak do końca udanym The Evil Within. I przemierzamy sielską na pierwszy rzut oka dolinę, w której czai się coś niepokojącego w bardzo dobrej polskiej przygodówce Zaginięcie Ethana Cartera. Gramy jeszcze w komiksowy miks strzelanki i RPG - nie znacie uniwersum serii Borderlands, to równie dobrze można zacząć od niezwykle solidnej najnowszej części Borderlands The Pre-Sequel! W dziale Technologie nasz ekspert Radek Lis mówi między innymi o śmierci Nokii. A Michał Król z portalu HCgamer cały czas Gra po polsku, opisuje też swoje wrażenia z poznańskich targów gier komputerowych PGA.

A w kolejce do recenzji czekają gry samochodowe, między innymi nowa edycja serii F1, Driveclub i inne. Na kolejny Giermasz zapraszamy za dwa tygodnie, w niedzielę 16 listopada o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz, retransmisja w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 1 w Radiu Szczecin.