Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, wrzesień
GIERMASZ-Program z 19.09.15
Jeżeli uważnie słuchaliście poprzednich Giermaszy, to recenzje w tej audycji nie są zaskoczeniem. A jeżeli nie - wystarczy zerknąć na tytuł: gry z otwartym światem są bardzo popularne, w tym Giermaszu dwie produkcje nastawione na akcję. Andrzej Kutys przetestował "militarnego" sandboxa w klimacie political fiction, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to pozycja obowiązkowa. Tymczasem Michał Król ograł bardzo solidną grę w klimatach postapokaliptycznych. Mimo drobnych uwag, Mad Max daje mnóstwo frajdy z hasania po pustkowiach i walki z gangami. Oba opisywane sandboxy zajmą Wam mnóstwo godzin, oba polecamy. W dziale technologicznym Radek Lis krótko wspomina naszą wizytę na targach IFA, jest też sporo nowych wiadomości. Michał Król wraca po tygodniowej przerwie do kącika Gramy po polsku, jest sporo do nadrobienia. Na koniec Stary, ale - jakże - jary Carmageddon.

Na kolejną, 158. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 26 września o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 29 września od 22 do 23.