Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, grudzień
GIERMASZ-Program z 12.12.15
Jeszcze jest chwila, aby przemyśleć tegoroczne prezenty dla gracza. Jeżeli się zastanawialiście, czy kupić na przykład Fallout 4 - to się nie zastanawiajcie. Co prawda Andrzej Kutys zwraca uwagę na bolączki tej produkcji, ale i przyznaje jedno: jak lubicie poszwendać się po dużym, otwartym świecie, najnowszy Fallout 4 może wciągnąć na długie godziny. Za to rzeczywistość gracza w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to ciasne budynki, spluwy, terroryści i zakładnicy kontra oddziały specjalne. Michał Król w recenzji przyznaje, że bardzo polubił tę kooperacyjną strzelaninę dla wielu graczy. Ale kampanii dla jednej osoby w niej nie ma, pamiętajcie o tym. I jeszcze jedna, zgoła inna produkcja na koniec programu: nasz kolega dziennikarz radiowy (nie pierwszy raz gościnnie w Giermaszu) wyruszył na pola swoim ciągnikiem i dobrze się bawił z Symulatorem Farmy 2016. Oczywiście to nie jest gra dla hardkorowców. Nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis zwrócił uwagę między innymi, jak premiera płyty znanego zespołu może wpłynąć na wielki serwis streamingowy.

Na kolejną, 171. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 19 grudnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 22 grudnia od 22 do 23.