Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU » ARCHIWUM 2018
GIERMASZ-Gramy po polsku na 26.05.18
Michał Król miał okazję, aby na poświęconej polskiej branży gier komputerowej konferencji Digital Dragons w Krakowie wypytać rzeczonych twórców na okoliczność ich najnowszych produkcji. I mamy parę naprawdę gorących newsów. Zarówno o tytułach przygotowywanych przez - śmiało można tak powiedzieć - dużych graczy już na globalnym rynku, jak i przez mniejsze studia, którym jednakowoż nie brakuje śmiałych koncepcji i pomysłów, aby dołączyć do tych, którzy odnieśli prawdziwy sukces na światowych rynkach.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 19.05.18
Odrodzili się niczym Feniks z popiołów i znowu potrafią latać - i to na dwa studia. Nasz ekspert od polskiej branży gier Michał Król opowiada między innymi o - w pewnym sensie - nowym starcie bardzo już utytułowanej ekipy. Poza tym, w tej odsłonie kącika Gramy po polsku rozmawiamy także o "symulatorze menela" i o burzy jaka z powodu tej gry dosyć niespodziewanie wybuchła. A na koniec z zainteresowaniem spoglądamy na twórców osadzonego w Amazonii surwiwalu. Posłuchajcie rozmowy.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 12.05.18
Nieładnie, nieładnie - polskie studio złapane na oszukiwaniu, czyli wpisywaniu pochlebnych recenzji swojej własnej produkcji w cyfrowym sklepie. Cóż, przynajmniej nie dotyczy to żadnego z uznanych graczy w tej branży. Ale Michał Król w kąciku Gramy po polsku ma też sporo dobrych informacji o naszej branży. Mówimy między innymi o doskonałej kondycji studia odpowiedzialnego za świetny Frostpunk - co zapowiedzieli na konferencji dla inwestorów? Jakie jeszcze polskie gry mogą przykuć Waszą uwagę? Posłuchajcie.