Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU » ARCHIWUM 2018
GIERMASZ-Gramy po polsku na 17.11.18
Wielka marka, gra, która zbiera świetne recenzje - a sprzedaż jest niezadowalająca... Czyli powtarza się scenariusz z poprzedniej audycji, gdy razem z Michałem Królem komentowaliśmy sytuację innego studia i ich produkcji, która również oceniana dobrze nie podbiła sklepów. Ale - karta może się jeszcze odwrócić, szczególnie, że inni polscy twórcy otwierają szampany zachwyceni przyjęciem ich tytułu przez graczy. Szczegóły w naszej rozmowie.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 10.11.18
Jedni cieszą się z dobrej czy bardzo dobrej sprzedaży swoich produkcji, inni martwią niezadowalającym zainteresowaniem graczy, chociaż ich tytuły zgarniają dobre recenzje. Kto ma "pod górę" a kto "z górki" - wszelkie informacje zebrał Michał Król. Mimo wszystko, na szczęście, więcej jest powodów do optymizmu wśród polskich twórców. Którzy to - oczywiście - wciąż coś nowego przygotowują dla graczy, to i również takie informacje mamy i wystarczy posłuchać, aby być na bieżąco, co oczywiście polecamy i niniejszym bardzo zachęcamy.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 03.11.18
Miała być kontynuacja kultowej gry lat 90-tych i to zrobiona znowu w Szczecinie i w Szczecinie się dziejąca (no cóż, trochę jesteśmy lokalnymi patriotami) - a tymczasem, po latach ciszy okazało się, że owszem, Franko 2 powstanie, tyle, że w Gdańsku... Hmm... Tak naprawdę nie martwi nas to jednak zbytnio, ważne, żeby w końcu doszło do momentu, w którym będziemy mogli napisać tej produkcji pozytywną recenzję. Między innymi o tym opowiada Michał Król w najnowszej odsłonie kącika Gramy po polsku, zapraszamy do słuchania.