Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Najwięcej tras do wyboru jest w Szczyrku. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Najwięcej tras do wyboru jest w Szczyrku. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
W Beskidach śniegu przybywa z dnia na dzień. Rozpoczynają pracę kolejne ośrodki narciarskie.
Najwięcej tras do wyboru jest w Szczyrku. W sobotę otwarty został między innymi obiekt Beskid Sport Arena, gdzie obecnie dostępne są trzy trasy. W tej samej miejscowości działa już także ośrodek Biały Krzyż oraz Szczyrk Mountain Resort, w którym działa kolej na Zbójnicką Kopę oraz talerzyk na Małe Skrzyczne.

Warunki określane są jako dobre. Grubość pokrywy śnieżnej waha się w granicach od 25 do 50 centymetrów.

Na Złotym Groniu w Istebnej funkcjonuje talerzyk oraz kolej 6-osobowa. Działają także wyciągi w kompleksie Zagroń. Cały czas trwają przygotowania na Palenicy w Ustroniu. Planowo mały wyciąg ma ruszyć w poniedziałek, natomiast kolej ma wystartować 3 stycznia.

W Wiśle trwa intensywne naśnieżanie. Działa mały wyciąg Stacji Narciarskiej Stok. Gotowość do sylwestra deklaruje także Wisła Nowa Osada.
Relacja Kamila Jaska (IAR)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty