Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Joanna Mucha z posłankami Platformy Obywatelskiej podczas konferencji prasowej w Sejmie (2016). https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Mucha
Joanna Mucha z posłankami Platformy Obywatelskiej podczas konferencji prasowej w Sejmie (2016). https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Mucha
Joanna Mucha zrezygnowała z ubiegania się o funkcję szefa Platformy Obywatelskiej. Poinformowała o tym podczas konferencji prasowej w Sejmie.
Zaapelowała też do członków ugrupowania o oddanie głosów na przewodniczącego klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Borysa Budkę. Dodała, że ma świadomość, iż sama wyborów w PO nie wygra.

- Dzisiaj nie jest czas, by udowadniać samej sobie i własnej ambicji jaki wynik mogłabym osiągnąć. Jest czas na to, żeby szybko zamknąć te wybory. Mam nadzieję, że nasze wewnętrzne wybory mogą zamknąć się w pierwszej turze i w związku z tym podjęłam decyzję co tym, że rezygnuję z mojego startu - powiedziała.

W zeszłym tygodniu ze startu w wyborach na przewodniczącego PO wycofał się Bartosz Arłukowicz. O funkcję szefa partii ubiega się czterech kandydatów: szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak, poseł Bartosz Sienkiewicz oraz senator Bogdan Zdrojewski. Wybory odbędą się 25 stycznia.
Mam nadzieję, że nasze wewnętrzne wybory mogą zamknąć się w pierwszej turze i w związku z tym podjęłam decyzję co tym, że rezygnuję z mojego startu - powiedziała.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty