Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
W środę odbędzie się pierwsze miesięczne losowanie w loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania są dwa samochody oraz dwie nagrody po 100 tysięcy złotych.
Do tej pory w loterii szczepionkowej zarejestrowało się ponad 3 miliony 200 tysięcy zaszczepionych osób.

W losowaniu wezmą udział osoby w pełni zaszczepione, które zarejestrowały się w loterii od 1 lipca do 31 lipca. Do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwie nagrody pieniężne po 100 tysięcy złotych. Losowania miesięczne odbędą się jeszcze 8 września oraz 6 października.

W środę także odbędzie się czwarte losowanie tygodniowe. Do wygrania jest pięć nagród pieniężnych w wysokości 50 tysięcy złotych każda oraz 60 hulajnóg elektrycznych Segway. Zgodnie z rozporządzeniem ministra finansów, wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego.

Do Loterii Narodowego Programu Szczepień można się zapisać na stronie www.pacjent.gov.pl, na swoim IKP lub na Infolinii Narodowego Programu Szczepień 989. Szczegóły dotyczące loterii można znaleźć na stronie internetowej Loterii Narodowego Programu Szczepień.

Do tej pory w loterii szczepionkowej zarejestrowało się ponad 3 miliony 200 tysięcy zaszczepionych osób.
Relacja Joanny Stankiewicz (IAR).

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty