Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Prezydent Andrzej Duda. Fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Prezydent Andrzej Duda. Fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Andrzej Duda podkreślił, że do zawetowania nowelizacji ustawy skłoniły go między innymi rozmowy z rodakami.
Jak zaznaczył prezydent, większość z jego rozmówców wyrażała swoje zaniepokojenie związane z nowymi przepisami.

Andrzej Duda dodał, że gdyby weszły one w życie mielibyśmy do czynienia z kolejnym problemem w przestrzeni publicznej.

Przed świętami Sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. W wyniku tych zapisów właściciel stacji TVN musiałby pozbyć się większościowych udziałów. Ustawa dopuszcza, jako właścicieli mediów w Polsce jedynie podmioty zarejestrowane w Europejskim Obszarze Gospodarczym.
Andrzej Duda dodał, że gdyby weszły one w życie mielibyśmy do czynienia z kolejnym problemem w przestrzeni publicznej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty