Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Źródło: www.kzp.pl/
Źródło: www.kzp.pl/
Jedna z najbardziej tajemniczych atrakcji Pomorza Zachodniego uwieczniona na znaczku pocztowym. To pomysł Poczty Polskiej.
W Krzywym Lesie pod Gryfinem rośnie około 100 zdeformowanych sosen, które postawy są wygięte o 90 stopni. Drzewa doczekały się wielu legend: Najbardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem nietypowego kształtu było celowe wyginanie ich do użytku w stolarstwie lub przy budowie łodzi.

Teraz zwróciły uwagę Poczty Polskiej, która wypuściła znaczki z ich wizerunkiem. Są one dostępne w dwóch wersjach: kolekcjonerskiej oraz użytkowej. Na znaczku pojawi się dodatkowo kod QR z odnośnikiem do filmów promujących tą turystyczną atrakcję.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty