Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Miesiąc do wyborów prezydenckich - Państwowa Komisja Wyborcza przypomina o najważniejszych datach związanych z głosowaniem.
Jeden z terminów upływa 5 maja. Do tego dnia można zgłaszać zamiar głosowania korespondencyjnego przez wyborców z niepełnosprawnością i seniorów.

- Wniosek w tej sprawie należy złożyć do komisarza wyborczego - mówi rzecznik PKW Marcin Chmielnicki. - Ustnie, pisemnie bądź za pomocą usługi na stronie gov.pl. Najpóźniej 6 dni przed wyborami otrzymamy pakiet wyborczy. I tutaj ważna uwaga. Jeżeli chcemy, żeby listonosz ten pakiet wyborczy za nas dostarczył do komisji, musimy mu o tym powiedzieć.

Wybory prezydenckie odbędą się 18 maja, a ewentualna druga tura - 1 czerwca.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
- Wniosek w tej sprawie należy złożyć do komisarza wyborczego - mówi rzecznik PKW Marcin Chmielnicki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty