Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Policja w Jastrzębiu Zdroju potwierdza, że nożownik, który zaatakował w czwartek pacjentki i personel tamtejszego szpitala był pod wpływem środków odurzających.
- Do ataku doszło wieczorem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym - mówi Halina Semik z jastrzębskiej policji. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna wszedł na teren szpitala, gdzie zaatakował nożem dwie przebywające tam pacjentki. Zareagowała pielęgniarka oraz lekarz. Oni także odnieśli obrażenia. Dziewiętnastolatek był trzeźwy. Wstępne badania potwierdzają, że był pod wpływem narkotyków.

Napastnik ranił nożem cztery osoby - lekarza, pielęgniarkę i dwie pacjentki. Sprawcę obezwładnił ordynator oddziału.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
- Do ataku doszło wieczorem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym - mówi Halina Semik z jastrzębskiej policji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty