Honorową bramkę dla portowej ekipy w doliczonym czasie gry tej odsłony zdobyła Roksana Ratajczyk. Fot. www.youtube.com/Pi Sp
Przerwana seria zwycięstw piłkarek nożnych Pogoni w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki po czterech z rzędu wygranych spotkaniach doznały pierwszej porażki w rundzie wiosennej ekstraligi kobiet.
Drużyna trenera Roberta Dymkowskiego przegrała w niedzielę na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:2 w 16. kolejce spotkań.

Rezultat niedzielnego meczu został ustalony w pierwszej połowie. Honorową bramkę dla portowej ekipy w doliczonym czasie gry tej odsłony zdobyła Roksana Ratajczyk.

Po porażce w Łęcznej nasze panie pozostały na 7 miejscu w tabeli. W kolejnym meczu ekstraligi piłkarki Pogoni w sobotę w Szczecinie zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. Będzie to zaległe spotkanie z rundy jesiennej, które miało odbyć się w listopadzie ale z powodu obfitych opadów śniegu zostało wówczas odwołane i przeniesione na 1 kwietnia.