Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. goleniow.net.pl
Fot. goleniow.net.pl
Żona burmistrza Goleniowa pozuje z alkoholem. W lewej dłoni trzyma butelkę, a prawą obejmuje miejską radną. Takie zdjęcie pojawiło się na profilowym facebooku "Robert Krupowicz - Twój Burmistrza Goleniowa".
Na swoim profilu Robert Krupowicz umieszcza posty, gdzie np. opisuje realizowane przez gminę inwestycje czy też miejskie imprezy. Jaki cel był opublikowania zdjęcia z imprezy urodzinowej założyciela Teatru Brama w Goleniowie, gdzie bawiła się Monika Krupowicz - żona burmistrza? Chcieliśmy zapytać rzecznika Roberta Krupowicza, ale ten mówi, że komentarza nie będzie.

Sensu relacjonowania w internecie prywatnych imprez przez osoby publiczne nie widzi szczeciński politolog dr hab. Piotr Chrobak. - Należy unikać jakiegokolwiek pokazywania się w towarzystwie jakichkolwiek używek - mówi.

Bo jak dodaje naukowiec, na profilu burmistrza powinna być relacjonowana praca burmistrza. - W końcu to jego oficjalny profil. To nie jest profil prywatny. Jestem zaskoczony, co w ogóle tam robi jego żona - zastanawia się dr hab. Chrobak.

- Tym samym jest to wizerunkowa wpadka, którą zapewne będzie wykorzystywać opozycja - dodaje politolog Piotr Chrobak. - Że kiedy mówimy o programie wychowania w trzeźwości i tym podobne rzeczy, to tu w ten sposób jest promowane pewne zachowanie. Chociaż domyślam się, że akurat tu nie miało tego na celu.

Prośbę o kontakt wysłaliśmy też za pomocą Facebooka do pani Moniki Krupowicz, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
Relacja Kamila Nieradki.

Dodaj komentarz 8 komentarzy

Rzeczywiście, z pewnych względów jest to dość szczególna wpadka.
a może to była święta woda z Lourdes???
spiritus movens ;))
I po co ta hipokryzja? Wyobraźmy sobie , że Polacy przestają z dnia na dzień kupować alkohol. Załamanie systemu ! Skąd wtedy wziąć pieniądze na 500+? Rozumiem , że gdyby żona burmistrza pozowała do zdjęcia z pitym z gwinta samogonem to byłoby naganne bo alkohol bez akcyzy. Osoby publiczne nie powinny występować publicznie z używkami ? Przecież używki alkohol , kawa, tytoń są legalnymi towarami w Polsce. Alkohol i tytoń mają akcyzę a kawę piją publicznie osoby publiczne. A toasty u prezydenta pod żyrandolem wznoszone są wodą z kranu ?
Żenująca kobieta wymądrza się wszędzie na forach a sama nie potrafi się zachować. WSTYD!
Radio Szczecin idzie w ślady Pudelka. To już naprawdę w Szczecinie nic się nie dzieje żeby chwytać się takich informacji? Poziom kreta na Żuławach. Gratuluje możecie być z siebie dumni.
Pytanie czy FB jest zarejestrowaną państwową platformą? Czy jak ktoś napisze Burmistrz- oficjalny profil to jest to strona/ profil rządowy czy prywatny? Uważam, że to nie jest zarejestrowany oficjalny kanał do pokazywania pracy prezydenta/burmistrza czy kogoś tam jeszcze. Profil nie jest opłacany z pieniędzy podatników jak choćby strona www, czy domena. Burmistrz i każda osoba może sobie tam wrzucać co chce. FB to tylko forma komunikacji, zabawa!
#Addam tradycyjnie w sedno
a puste radyjko obłudnie naciąga rzeczywistość
500+ też nie idzie na alkohol ha ha ha ha ha ha
A małżonek prawie święty !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty