Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Rewalandia
Fot. Rewalandia
16 drużyn z całej Polski weźmie udział w XIX edycji Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia 2019. Młodzi piłkarze do lat 13 reprezentować będą kluby Ekstraklasy oraz pierwszej i drugiej ligi.
W trakcie trzech dni, w hali widowiskowo-sportowej w Rewalu rywalizować będą m.in. młodzicy Pogoni Szczecin, Lecha Poznań, Górnika Zabrze, Escoli Varsovia i Gedanii Gdańsk. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na specjalnie rozłożonej w hali sztucznej trawie.

Turniej w Rewalu wpisał się już na stałe w kalendarz wielu topowych akademii piłkarskich w całym kraju.

- Rywalizacja w tego typu turniejach w zimowym okresie rozwija naszych zawodników; przestrzeń jest ograniczona, wiele kontaktów z piłką. To na pewno ciekawa forma i ciekawy turniej nie tylko dla zawodników, ale też dla rodziców, którzy - bynajmniej w przypadku naszego zespołu - tłumnie wybierają się na te rozgrywki - zapowiada Patryk Kurant, trener młodzików Pogoni Szczecin.

Początek trzydniowego turnieju o godz. 15.
To na pewno ciekawa forma i ciekawy turniej nie tylko dla zawodników, ale też dla rodziców, którzy - bynajmniej w przypadku naszego zespołu - tłumnie wybierają się na te rozgrywki - zapowiada Patryk Kurant, trener młodzików Pogoni Szczecin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty