Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Jerzy Miśkiewicz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Jerzy Miśkiewicz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kino Pionier. Fot. Michał Miarka [Radio Szczecin/Archiwum]
Kino Pionier. Fot. Michał Miarka [Radio Szczecin/Archiwum]
Przyjaciół poznaje się w biedzie i to, co zrobili nasi widzowie to jest mistrzostwo świata - mówił w "Rozmowie pod Krawatem" Jerzy Miśkiewicz, współwłaściciel kina "Pionier".
W okresie pandemii, kiedy kino było zamknięte, w ramach ogólnopolskiej akcji "Wspieramy kina Polskie" widzowie najstarszego kina w Szczecinie, masowo je wspierali, kupując bilety na przyszłe seanse.

- Ponad 3 tysiące biletów zostało kupione, to nie jest tak, że na kilka biletów ktoś tam się zrzucił na jakąś cegiełkę. To nie jest cegiełka to jest miłość do kina, do tego konkretnego kina. Tego w Polsce nie było, ja się nie spodziewałem, że to będzie aż taki duży odzew, zebraliśmy najwięcej ze wszystkich kin w całej Polsce - mówił Miśkiewicz.

Od 6 czerwca kina mogą już być otwarte. Na 420 kin, w Polsce działa już 30 procent z nich.
- Tego w Polsce nie było, ja się nie spodziewałem, że to będzie aż taki duży odzew, zebraliśmy najwięcej ze wszystkich kin w całej Polsce - mówił Miśkiewicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty