My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Na jeziorze Dąbie zakończyły się Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 13. Wystartowało ponad stu młodych zawodników z całej Polski.
Podczas weekendu rozegrano osiem wyścigów. Ostatecznie na podium znaleźli się - wśród dziewcząt - Alicja Tutkowska - YKP Gdynia, a wśród chłopców - Filip Nosol - CHKŻ Chojnice.

Wysoko w kwalifikacji uplasowali się też członkowie Regatowej Reprezentacji Szczecina. W klasyfikacji dziewcząt 16. miejsce zajęła Lena Kaczmarek (Centrum Żeglarskie Szczecin), 18. miejsce Zofia Wołosz (SEJK Pogoń Szczecin), 29. miejsce Lidia Łagodzińska (SEJK Pogoń Szczecin) oraz 34. miejsce Zofia Franecka (SEJK Pogoń Szczecin).

W klasyfikacji chłopców 19. miejsce zajął Piotr Wójcik (SEJK Pogoń Szczecin), 24. miejsce Jakub Podgórny (Centrum Żeglarskie Szczecin), 26. miejsce Bartosz Pluta (SEJK Pogoń Szczecin), 33. miejsce Filip Miller (Centrum Żeglarskie Szczecin) oraz 43. miejsce Karol Rak (SEJK Pogoń Szczecin).