Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

- Przełożyli partyjny interes nad dobro Polski - mówił w "Rozmowach pod krawatem" Robert Telus. Fot. pl.wikipedia.org/wiki/Adrian Grycuk
- Przełożyli partyjny interes nad dobro Polski - mówił w "Rozmowach pod krawatem" Robert Telus. Fot. pl.wikipedia.org/wiki/Adrian Grycuk
Poseł Prawa i Sprawiedliwości rozczarowany postawą polityków Konfederacji po warszawskim Marszu Niepodległości.
- Przełożyli partyjny interes nad dobro Polski - mówił w "Rozmowach pod krawatem" Robert Telus. W środę w stolicy doszło do awantur z policją a raca wrzucona na balkon stała się zarzewiem pożaru mieszkania. W ocenie posła PiS, trzeba odróżnić organizatorów marszu, którzy zaproponowali przejazd samochodami, a nie przemarsz.

Telus nie wykluczył prowokacji. Jednocześnie oceniał, że nie wszyscy politycy zachowali się właściwie. - Niektóre ugrupowanie, a zresztą możemy to sobie jasno powiedzieć, Konfederacja w jakiś sposób podpuszczała wczoraj, żeby iść, żeby nie zakładać maseczek. Wczoraj wystąpienie jednego z liderów Konfederacji dla mnie było też skandalem. Jeżeli mówimy o odpowiedzialności za kraj, o odpowiedzialności za Polaków, to w takim momencie, jak wczoraj, jak mamy epidemię, namawiać do tego, żeby iść bez maseczek, żeby nie zakładać maseczek... - mówił Robert Telus.

Minister spraw wewnętrznych Mariusz Kamiński poinformował, że w Warszawie legalny był tylko przejazd samochodami. Tak Święto Niepodległości uczczono między innymi w Szczecinie.
Telus nie wykluczył prowokacji. Jednocześnie oceniał, że nie wszyscy politycy zachowali się właściwie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty