Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Trzy nowe linie autobusowe uruchomi od poniedziałku Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.
Wszystkie będą miały swój przystanek końcowy na pętli Kołłątaja i obsługiwać będą północne dzielnice miasta.

Linia 89 pojedzie w kierunku Świergotki ulicami Warcisława, Królewskiego i Łączną. Linia 92 skierowana zostanie do pętli Podbórz ulicami Chopina, Chorzowską i Miodową. Natomiast linia 99 pojedzie do Zajezdni Golęcin ulicami Krasińskiego, Duńską, Łączną, Hoża, Robotniczą, Dębogórską i Wiszesława.

- Od poniedziałku częściowe zmiany komunikacyjne także w prawobrzeżnej części miasta. Największe dotyczyć będą linii nr 56 - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

- Tam, żeby ułatwić dojazd, wydłużenie trasy nastąpi przez ul. Goleniowską, rondo Gryfa aż do ul. Kadmowej. Tu oczywiście chodzi o obsługę strefy ekonomicznej w Trzebuszu. W zawiązku z tym, na pięciu innych liniach prawobrzeżnych lekkie korekty, trzeba więc zachować szczególną czujność. Przypominam ruszamy 1 lutego - informuje Pieczyńska.

Korekty w rozkładach jazdy dotyczyć będą w sumie trzynastu linii autobusowych dziennych oraz dwóch linii pospiesznych.
- W zawiązku z tym, na pięciu innych liniach prawobrzeżnych lekkie korekty, trzeba więc zachować szczególną czujność. Przypominam ruszamy 1 lutego - informuje Pieczyńska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty