Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Kamil Nieradka [Radio Szczecin]
Fot. Kamil Nieradka [Radio Szczecin]
Ten fundusz w czasie epidemii jest dla samorządów na wagę złota - tak o Rządowym Funduszu Inwestycji Lokalnych mówiła podczas konferencji prasowej Renata Kulik, starosta powiatu łobeskiego.
Powiat łobeski z funduszy otrzymał ponad 4 miliony złotych. Za te pieniądze wyremontowana będzie m.in. droga we wsi Połchowo i dom dziecka w Łobzie - mówi Renata Kulik, starosta powiatu łobeskiego. - W tak trudniej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, szczególnie doceniamy ogromne wsparcie finansowe, jakie otrzymaliśmy od rządu.

Rządowi zależy na współpracy z samorządami. Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości są otwarci na problemy lokalnych polityków - mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Szałabawka. - Dobra współpraca rządu i samorządu przynosi wymierne skutki i dla naszego kraju i dla poszczególnych gmin.

W trzech częściach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do zachodniopomorskich samorządów trafiło 560 milionów złotych.
Powiat łobeski z funduszy otrzymał ponad 4 miliony złotych. Za te pieniądze wyremontowana będzie m.in. droga we wsi Połchowo i dom dziecka w Łobzie - mówi Renata Kulik, starosta powiatu łobeskiego.
Rządowi zależy na współpracy z samorządami. Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości są otwarci na problemy lokalnych polityków - mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Szałabawka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty