Dziś w nocy rozpocznie się dostarczanie ciepła z bolku B Elektrociepłowni Pomorzany. Ekipy zajmujące się naprawą bloku wykonały naprawę szybciej niż zakładano.
Uruchamianie instalacji rozpoczęto w piątek po południu - poinformowała PGE Energia Ciepła. Blok A działa od 3 w nocy. Nieszczelności wykryto w dwóch blokach. Awaria mogła dotknąć mieszkańców południowo-zachodniej części Szczecina. Teraz trwa stabilizowanie parametrów sieci.

Radio Szczecin