Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / mariya_m (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / mariya_m (CC0 domena publiczna)
To okazja, żeby uczynić dla kogoś te święta lepszymi. A na pewno bardziej słodkimi...
Akcję przynoszenia słodyczy, ciast kupnych i własnoręcznie robionych dla mieszkańców schroniska dla osób bezdomnych i chorych organizują dwie szczecinianki.

Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy przynieść coś słodkiego. Pensjonariuszy cieszą wszelkie słodycze - również słodkie napoje - mówi jedna z organizatorek Anna Ścibior-Butrym.

- Chodzi o to, by zrobić im słodkie święta. Jeśli ktoś ze słuchaczy może dowieźć do schroniska jakieś słodkie smakołyki, w postaci wypieków własnych czy też kupnych, soków czy słodkich napojów - gazowanych i niegazowanych, to jest to na czym szczególnie nam zależy - dodaje Anna Ścibior-Butrym.

Schronisko mieści się przy ul. Hryniewieckiego. Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć pod facebookowym wydarzeniem "Wnosimy Radość do Domu Smutku".
Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy przynieść coś słodkiego. Pensjonariuszy cieszą wszelkie słodycze - również słodkie napoje - mówi jedna z organizatorek Anna Ścibior-Butrym.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty