To okazja, żeby uczynić dla kogoś te święta lepszymi. A na pewno bardziej słodkimi...
Akcję przynoszenia słodyczy, ciast kupnych i własnoręcznie robionych dla mieszkańców schroniska dla osób bezdomnych i chorych organizują dwie szczecinianki.
Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy przynieść coś słodkiego. Pensjonariuszy cieszą wszelkie słodycze - również słodkie napoje - mówi jedna z organizatorek Anna Ścibior-Butrym.
- Chodzi o to, by zrobić im słodkie święta. Jeśli ktoś ze słuchaczy może dowieźć do schroniska jakieś słodkie smakołyki, w postaci wypieków własnych czy też kupnych, soków czy słodkich napojów - gazowanych i niegazowanych, to jest to na czym szczególnie nam zależy - dodaje Anna Ścibior-Butrym.
Schronisko mieści się przy ul. Hryniewieckiego. Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć pod facebookowym wydarzeniem "Wnosimy Radość do Domu Smutku".
Żeby wziąć udział w akcji, wystarczy przynieść coś słodkiego. Pensjonariuszy cieszą wszelkie słodycze - również słodkie napoje - mówi jedna z organizatorek Anna Ścibior-Butrym.
- Chodzi o to, by zrobić im słodkie święta. Jeśli ktoś ze słuchaczy może dowieźć do schroniska jakieś słodkie smakołyki, w postaci wypieków własnych czy też kupnych, soków czy słodkich napojów - gazowanych i niegazowanych, to jest to na czym szczególnie nam zależy - dodaje Anna Ścibior-Butrym.
Schronisko mieści się przy ul. Hryniewieckiego. Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć pod facebookowym wydarzeniem "Wnosimy Radość do Domu Smutku".

Radio Szczecin