Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
Za nami Wielkanoc, czyli najważniejsze w roku liturgicznym święto dla katolików.
Długie spacery, spotkania z rodziną przy wielkanocnym stole i wspólne chodzenie do kościoła. W tym roku świątecznym aktywnościom dopisała słoneczna pogoda, przez co powrót do pracy czy szkoły może wydawać się trudny. Sprawdziliśmy, jak święta spędzili szczecinianie.

- Bardzo dobrze, rodzinnie, wesoło. - Na spacerki, bo była wyjątkowo ładna pogoda. Kościółek, święcenie. - W domu jadłem. Żurek, kiełbasa, tradycyjnie tak, jak najbardziej. Trochę ciasta, trochę się pobiegało. - Byłem na bardzo długim spacerze. Prawie 30 kilometrów. - Trochę spacerów, trochę rozmów o biznesie, ale nie o polityce, nie o polityce. - Powrót do rzeczywistości prawidłowy. Codziennie wracam, także mam trening. - Najpiękniejsza jest tradycja. - Czy ja wiem? Tak jak zwykle, święta - mówili mieszkańcy.

W przyszłym roku Wielkanoc wypada 31 marca.
Relacja Krzysztofa Cichockiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty