Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Wszystko nagrał miejski monitoring. źródło: https://pixabay.com/pl/1084452/pikowal0/CC0 - domena publiczna
Wszystko nagrał miejski monitoring. źródło: https://pixabay.com/pl/1084452/pikowal0/CC0 - domena publiczna
Podpalili kosz na śmieci na przystanku - myśleli, że są bezkarni. Tymczasem wszystko nagrał miejski monitoring. Zostali zatrzymani przez szczecińskich policjantów.
16- i 23-latek późnym wieczorem podpalili śmieci w koszu po czym wsiedli do tramwaju. Myśleli, że wszystko ujdzie im na sucho. Nic z tego.

Operator monitoringu natychmiast przekazał tę informację policjantom będącym w służbie. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców na ul. Wyszyńskiego.

Obaj przyznali się do winy. Zajmie się nimi sąd.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty