Podpalili kosz na śmieci na przystanku - myśleli, że są bezkarni. Tymczasem wszystko nagrał miejski monitoring. Zostali zatrzymani przez szczecińskich policjantów.
16- i 23-latek późnym wieczorem podpalili śmieci w koszu po czym wsiedli do tramwaju. Myśleli, że wszystko ujdzie im na sucho. Nic z tego.
Operator monitoringu natychmiast przekazał tę informację policjantom będącym w służbie. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców na ul. Wyszyńskiego.
Obaj przyznali się do winy. Zajmie się nimi sąd.
Operator monitoringu natychmiast przekazał tę informację policjantom będącym w służbie. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców na ul. Wyszyńskiego.
Obaj przyznali się do winy. Zajmie się nimi sąd.

Radio Szczecin