Kolejni seniorzy padli ofiarami oszustów. Jak informuje szczecińska policja, dali się złapać na metodę na policjanta.
85-latka oddała oszustom ponad 15 tysięcy złotych. Kobieta wywiesiła pieniądze w torbie papierowej na klamce od drzwi mieszkania, bo o to została poproszona. Druga seniorka straciła 14 tysięcy złotych.
Zadzwoniła do niej osoba podająca się za policjanta i oświadczyła, że próbują zatrzymać oszustkę.
Według dzwoniącego 88-latka powinna im pomóc i przekazać pieniądze. Kobieta na wycieraczce przed drzwi mieszkania położyła gotówkę w kopercie.
Zadzwoniła do niej osoba podająca się za policjanta i oświadczyła, że próbują zatrzymać oszustkę.
Według dzwoniącego 88-latka powinna im pomóc i przekazać pieniądze. Kobieta na wycieraczce przed drzwi mieszkania położyła gotówkę w kopercie.

Radio Szczecin