Ukradła alkohol w szczecińskim markecie, dodatkowo była poszukiwana przez policję. Pecha miała 39-latka z Dolnego Śląska.
Do zdarzenia doszło w sklepie w centrum miasta. Kobieta ukradła dwa piwa o wartości 9 złotych, policję wezwał personel.
Podczas interwencji funkcjonariusze sprawdzili jej dane w systemach informatycznych i okazało się, że jest poszukiwana do odbycia kary 15 dni więzienia. Trafiła do aresztu.
Za kradzież piwa została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych.
Podczas interwencji funkcjonariusze sprawdzili jej dane w systemach informatycznych i okazało się, że jest poszukiwana do odbycia kary 15 dni więzienia. Trafiła do aresztu.
Za kradzież piwa została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych.

Radio Szczecin