Przy nabrzeżach zameldowało się pięć jednostek Stałego Zespołu Sił Obrony Przeciwminowej.
Są to flagowy okręt zespołu norweski Nordkapp, a także cztery okręty obrony przeciwminowej, głównie niszczyciele min. Postój w Szczecinie jest dla załóg okazją do uzupełnienia zapasów.
- Jedzenie jest dla niemieckich marynarzy, a ja lubię polskie jedzenie. Polskie jedzenie jest dobre. Polskie jedzenie jest najlepsze - mówili członkowie załogi jednego z okrętów.
Jednostki w Szczecinie zostaną do poniedziałku. Nie można ich zwiedzać.
- Jedzenie jest dla niemieckich marynarzy, a ja lubię polskie jedzenie. Polskie jedzenie jest dobre. Polskie jedzenie jest najlepsze - mówili członkowie załogi jednego z okrętów.
Jednostki w Szczecinie zostaną do poniedziałku. Nie można ich zwiedzać.

Radio Szczecin