Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Przy nabrzeżach zameldowało się pięć jednostek Stałego Zespołu Sił Obrony Przeciwminowej.
Są to flagowy okręt zespołu norweski Nordkapp, a także cztery okręty obrony przeciwminowej, głównie niszczyciele min. Postój w Szczecinie jest dla załóg okazją do uzupełnienia zapasów.

- Jedzenie jest dla niemieckich marynarzy, a ja lubię polskie jedzenie. Polskie jedzenie jest dobre. Polskie jedzenie jest najlepsze - mówili członkowie załogi jednego z okrętów.

Jednostki w Szczecinie zostaną do poniedziałku. Nie można ich zwiedzać.
- Jedzenie jest dla niemieckiej armii, a ja lubię polskie jedzenie. Polskie jedzenie jest dobre. Polskie jedzenie jest najlepsze - mówili członkowie załogi jednego z okrętów.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty