Kierowca, pod wpływem narkotyków, woził pasażerów w Szczecinie. 51-latek prowadził samochód firmy, w której można zamówić kurs za pomocą aplikacji.
W centrum miasta zauważyli go policjanci, bo złamał przepisy ruchu drogowego. Podczas kontroli zachowywał się nerwowo, dlatego funkcjonariusze zdecydowali się zbadać go narkotestem. Ten okazał się pozytywny, mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.
Kierowca został zatrzymany. Zajmie się nim sąd. Dodatkowo samochód, którym jechał nie posiadał aktualnych badań technicznych.
Kierowca został zatrzymany. Zajmie się nim sąd. Dodatkowo samochód, którym jechał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Radio Szczecin