36-latka zatrzymała szczecińska drogówka. Obcokrajowiec miał prawie promil alkoholu. Wpadł podczas akcji "Trzeźwy poranek" na ulicy Gdańskiej.
Jak tłumaczył - dzień wcześniej wypił piwo. Kierowca stracił już prawo jazdy; został zatrzymamy w Policyjnej Izbie Zatrzymań.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Radio Szczecin