Kolejny festiwal piosenki dziecięcej "Bursztynowa nutka" za nami. Impreza już po raz 38. odbyła się w Trzebiatowie.
W tym roku na festiwalu wystąpiło prawie stu artystów z całej Polski.
- Zaśpiewam piosenkę "Chodź pomaluj mój świat". Bardzo lubię zespół "Dwa plus jeden" - powiedziała jedna z uczestniczek.
- Najważniejszym celem jest budowanie kultury muzycznej, kultury śpiewu, a także przebywanie ze sobą. Przybywanie do naszego miasta - powiedziała Renata Teresa Korek, dyrektorka Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury.
- Ja przygotowałem piosenkę "Siema" o tym, żeby się nie stresować, że wszystko wyjdzie dobrze - dodał kolejny uczestnik.
Organizatorem wydarzenia był Trzebiatowski Ośrodek Kultury.
- Zaśpiewam piosenkę "Chodź pomaluj mój świat". Bardzo lubię zespół "Dwa plus jeden" - powiedziała jedna z uczestniczek.
- Najważniejszym celem jest budowanie kultury muzycznej, kultury śpiewu, a także przebywanie ze sobą. Przybywanie do naszego miasta - powiedziała Renata Teresa Korek, dyrektorka Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury.
- Ja przygotowałem piosenkę "Siema" o tym, żeby się nie stresować, że wszystko wyjdzie dobrze - dodał kolejny uczestnik.
Organizatorem wydarzenia był Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Radio Szczecin