Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu w szczecińskim Dąbiu.
To przez prace na budowie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Chodzi o skrzyżowanie ulic Stacyjnej i Racławickiej. Poszerzana będzie tam jezdnia. Na czas prac ruch będzie się tam odbywać jednokierunkowo.
Wjazd możliwy jest od strony północnej, wyjazd ul. Stacyjną w kierunku ulicy Nurkowej.
Rusza budowa otoczenia stacji Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej Dąbie.
Koszt prac to prawie 12 mln złotych.
Wjazd możliwy jest od strony północnej, wyjazd ul. Stacyjną w kierunku ulicy Nurkowej.
Rusza budowa otoczenia stacji Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej Dąbie.
Koszt prac to prawie 12 mln złotych.

Radio Szczecin