Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Badają piersi, poziom cukru we krwi i zawartość dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu - na Jasnych Błoniach trwa Piknik Zdrowia.
To okazja dla mieszkańców, by bezpłatnie zbadać się u specjalistów - dietetyka, ortopedy czy dermatologa.

Idea jest prosta - promocja profilaktyki i wsparcie chorych w walce z rakiem. Piknik wystartował o godz. 9:00.

- Przyszedłem, bo chodzę już jak na szczudłach. Warto się przebadać i wiedzieć czy jest dobrze, czy trzeba coś u siebie wyleczyć. - Lata mijają i choroby przychodzą. Trzeba się ratować - mówili uczestnicy pikniku.

- Pomorski Uniwersytet Medyczny zapewnił nam specjalistów. Zależy nam na tym, aby profilaktyka była rozplanowana, tak jak coroczne wakacje - tłumaczyła Katarzyna Gulczyńska, pomysłodawczyni i prezes zarządu Fundacji Pokonaj Raka.

Piknik Zdrowia trwa do godz. 17:00.
Relacja Krzysztofa Cichockiego.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty