52-latek pod wpływem alkoholu zgłosił się do szczecińskiego WORD-u, chciał zdać egzamin na prawo jazdy.
Wcześniej prawo jazdy stracił właśnie przez jazdę po spożyciu. Wydmuchał ponad promil alkoholu. Na miejscu interweniowała policja. Mężczyźnie udało się nawet poprawnie wykonać zadania na placu manewrowym. Egzaminator jednak wyczuł od niego zapach alkoholu.
Kursant przyznał się, że alkohol pił dzień wcześniej po południu. Uważał, że jest trzeźwy i może uczestniczyć w egzaminie. Teraz stanie przed sądem.
Kursant przyznał się, że alkohol pił dzień wcześniej po południu. Uważał, że jest trzeźwy i może uczestniczyć w egzaminie. Teraz stanie przed sądem.

Radio Szczecin