Kąpielisko w Dąbiu znów otwarte Region 2023-08-21 12:17 Joanna Gralka Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum] Można się już kąpać na szczecińskim Dąbiu. Kąpielisko zostało w poniedziałek otwarte. Czerwoną flagę wywieszono w niedzielę, po tym jak w wodzie pojawiły się sinice. Problemu już nie ma. Dlatego kąpielisko zostało otwarte. Dodaj komentarz