Kolejny pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadków.
33-letni kierowca mercedesa przyjechał na stację paliw w Szczecinie. Tam zauważył go inny kierowca, miał podejrzenia że może być pod wpływem alkoholu, dlatego wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy chciał ze stacji odjechać.
Jak się okazało - obywatel Niemiec miał ponad dwa promile w wydychanym powietrzu. Jak tłumaczył, w Szczecinie odwiedza rodzinę, wypił tylko dwa piwa, a na stację przyjechał po papierosy.
Kierowca stracił prawo jazdy.
Jak się okazało - obywatel Niemiec miał ponad dwa promile w wydychanym powietrzu. Jak tłumaczył, w Szczecinie odwiedza rodzinę, wypił tylko dwa piwa, a na stację przyjechał po papierosy.
Kierowca stracił prawo jazdy.

Radio Szczecin