Do zdarzenia doszło w weekend w Szczecinie. Pies w pułapce spędził pół godziny. 63-latka zostawiła samochód na parkingu przed jedną z galerii handlowych. Na zewnątrz było upalnie i słonecznie.
Pies miał lekko uchyloną jedna szybę. Jednak gdy zobaczyli go policjanci ciężko dyszał, nie miał też dostępu do wody.
Na monitoringu potwierdzono, że pies jest tam już 30 minut. Policjanci wybili szybę i wyciągnęli zwierzaka.
Jak się okazało - właścicielką była Niemka, która przeprosiła policjantów. Została pouczona.
Na monitoringu potwierdzono, że pies jest tam już 30 minut. Policjanci wybili szybę i wyciągnęli zwierzaka.
Jak się okazało - właścicielką była Niemka, która przeprosiła policjantów. Została pouczona.

Radio Szczecin