32-latek ukradł w sklepie pasztecika i narobił sobie kłopotów. Do zdarzenia doszło dziś o poranku w Kobylance, pod Stargardem.
Mężczyzna w jednym ze sklepów ukradł smakołyk i zjadł go, policję wezwała obsługa. Jak się okazało był on poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia. Został zatrzymany i doprowadzony do aresztu.

Radio Szczecin