Obywatelska reakcja zatrzymała w Stargardzie pijanego kierowcę. 33-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Dyżurny stargardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie od obywatela, który zauważył jak pijany mężczyzna odjeżdża autem. Natychmiast na miejsce został wysłany patrol drogówki, który zatrzymał opisanego kierującego.
Badanie alkomatem potwierdziło, że zgłoszenie było zasadne. Mężczyzna do tego w ogóle nie powinien kierować, gdyż nie miał uprawnień. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.
Badanie alkomatem potwierdziło, że zgłoszenie było zasadne. Mężczyzna do tego w ogóle nie powinien kierować, gdyż nie miał uprawnień. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.

Radio Szczecin