Kolizja na drodze ekspresowej S6 między Wyszogórą a Nowogardem w okolicy Wojcieszyna. Samochód osobowy uderzył w bariery.
Zajęty jest częściowo pas wolny oraz część zjazdu w kierunku Wojcieszyna. Nie ma informacji o poszkodowanych, zablokowany jest jeden pas ruchu.
Jak informuje szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, interwencja służb może potrwać do godziny 19.
Jak informuje szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, interwencja służb może potrwać do godziny 19.

Radio Szczecin