Już bez utrudnień na S6. Około 9, między węzłem Kołobrzeg Zachód a Wicimicami auto osobowe wjechało w barierki i wypadło z drogi.
Do zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Niemierze. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Szczecina. Teraz jedziemy już płynnie.

Radio Szczecin