Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Iluminacja kołobrzeskiego ratusza zostanie rozwinięta. Zabytek wzbogacą projektory do mappingu.
Mapping polega na oświetleniu obiektu przygotowaną wcześniej animacją. Władze Kołobrzegu planują ozdobić w ten sposób jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków w mieście. Możliwy efekt testowano w czwartkowy wieczór, gdy na elewacji ratusza wyświetlono próbną projekcję.

Michał Kujaczyński, rzecznik kołobrzeskiego magistratu tłumaczy, że urzędnicy nie wybrali jeszcze, co ostatecznie będzie wyświetlane na ratuszu.

- Jest tu możliwość wykonania kilku takich filmów, które będzie można wymieniać zależnie od okazji. Jedna będzie mogła być w sezonie, inna będzie mogła być odtwarzana podczas np. jakiś okazji związanych z historią Kołobrzegu, walk o Kołobrzeg czy różnych innych. Pomysłów jest dużo - mówi Kujaczyński.

Cała instalacja jest jeszcze na etapie projektowania i miasto dopiero ogłosi przetarg na wykonanie nowej iluminacji. Ostateczny efekt będzie można podziwiać jeszcze w tym roku.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty