Dwa przystanki autobusowe i przejście dla pieszych powstaną w Grzepnicy. Powiat Policki podpisał umowę z wykonawcą projektu.
Powstaną dwa perony, chodnik oraz przejście wraz z doświetleniem przy osiedlu Ostoja w Grzepnicy.
Inwestycja realizowana będzie wspólnie z Gminą Dobra.
Inwestycja realizowana będzie wspólnie z Gminą Dobra.

Radio Szczecin