Mamy kolejnego, trzeciego już kandydata na wójta podszczecińskiej gminy Dobra.
To radna Magdalena Zagrodzka, która startować będzie z Komitetu Wyborczego "Wspólnota Samorządowa Gminy Dobra".
- Jesteśmy silną grupą samorządowców i kadrą specjalistów. Mocno pracujemy na rzecz lokalnej społeczności, budując społeczeństwo obywatelskie. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, uważamy, że samorząd powinien zostać niepolityczny i niezależny, bo to my - mieszkańcy decydujemy o losie naszej gminy, naszej małej ojczyzny - podkreśla Zagrodzka.
Według nieoficjalnych informacji, do walki o fotel wójta podszczecińskiej Gminy Dobra włączy się jeszcze dwóch kandydatów. Nie będzie wśród nich obecnego sternika gminy Teresy Dery, która zapowiedziała, że nie będzie startować na wójta w tegorocznych wyborach samorządowych.
- Jesteśmy silną grupą samorządowców i kadrą specjalistów. Mocno pracujemy na rzecz lokalnej społeczności, budując społeczeństwo obywatelskie. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, uważamy, że samorząd powinien zostać niepolityczny i niezależny, bo to my - mieszkańcy decydujemy o losie naszej gminy, naszej małej ojczyzny - podkreśla Zagrodzka.
Według nieoficjalnych informacji, do walki o fotel wójta podszczecińskiej Gminy Dobra włączy się jeszcze dwóch kandydatów. Nie będzie wśród nich obecnego sternika gminy Teresy Dery, która zapowiedziała, że nie będzie startować na wójta w tegorocznych wyborach samorządowych.

Radio Szczecin