Trzy promile alkoholu - tyle w organizmie miał kierowca, którego zatrzymali kołobrzescy policjanci.
Mężczyzna wcześniej spowodował stłuczkę - czołowo zderzył się z innym samochodem. Kierowca drugiego auta zorientował się, że sprawca jest pijany, zabrał mu kluczyki i wezwał policję. Do tego okazało się podczas kontroli, że 53-latek nie powinien siadać za kierownicę nawet trzeźwy, bo nie ma prawa jazdy. Trafił już do aresztu i usłyszał zarzut. Grożą mu trzy lata więzienia.

Radio Szczecin